Новости

Просмотров : 8 Комментарий : 0

Нарешті каталог інтернет магазину Міратекс поповнився довгоочікуваними предметами гардеробу для майбутніх мам. Вас очікують якісні, натуральні та дуже зручні вироби з лінії виробництва Комсомольської фабрики. Ціни приємно здивують, безкоштовна доставка від суми 500 гривень допоможе заощадити кошти на гарнесенький комбінезончик чи боді для малечі. 

читать далее
Просмотров : 20 Комментарий : 0

Фізкультура – одна з основних складових частин здорового способу життя. Обирати одяг для фізичних занять чи змагань потрібно дуже прискіпливо. Адже від якості виробу залежить результат та комфорт процесу його досягнення. Усі відомі спортсмени надають перевагу професійним магазинам відомих брендів. Якщо вам не по кишені імениті ТМ, зверніть увагу на турецький асортимент.

читать далее
Просмотров : 34 Комментарий : 0

ORGANIC – інноваційне спрямування легкої промисловості для забезпечення виготовлення предметів гардеробу, корисних для здоров’я людини та навколишнього середовища. Це ідеологія та стиль життя сучасних споживачів, котрі виступають проти шкідливих хімічних складових тканин та забруднення екології зношеними речами. Чи дешеве це задоволення? Так, якщо обирати правильні матеріали та виробників. 

читать далее
Просмотров : 23 Комментарий : 0

Сьогодні важко уявити гардероб дівчинки без такого улюбленого предмету трикотажу, як лосіни. Цей зручний одяг сьогодні популярніший за брюки та джинси. Турецькі моделі просто вражають своїм асортиментом та високою якістю пошиву.  Скільки коштують лосіни оптом для підприємців і у роздріб на складі Миратекс розповість наш блог. 

читать далее
Просмотров : 42 Комментарий : 0

Туреччина – країна великого вибору матеріалів та одягу по доступним цінам. Сьогодні ми із задоволенням купуємо її вироби в Україні, адже вони виготовляються з натуральної сировини, і по кишені кожному клієнту. У прагненні економити ще більше може з’явитися ідея самостійно «вийти» на офіційні сайти мануфактур. Чи рентабельно це для типової української родини?  Читайте далі.

читать далее
Просмотров : 27 Комментарий : 0

Багато з нас знають, що стокові речі набагато дешевші, ніж звичайні пропозиції у магазинах нових колекцій брендів. Тому ми дуже часто звертаємо увагу на наявність таких економних пропозицій у своєму місті. А що є в інтернеті? Чи є в наявності стокові речі в Миратекс? Давайте розглянемо це питання у цьому матеріалі.

читать далее