Корзина покупок
Товаров: 0 на сумму 0.00
Ваша корзина пуста!

Одяг для новонароджених

Одяг для новонароджених повинен відповідати ряду критеріїв, і про це повинні знати всі батьки. Якщо ви перебуваєте в очікуванні дитини і вже збираєте для нього придане, пам'ятайте, що одяг для немовлят має бути натуральним і безпечним. Однак існують і інші не менш важливі критерії відбору. Про них ви дізнаєтеся далі.

фотография бодик для новорожденных Одяг для новонароджених немовлят

Як вибрати одяг для новонародженого?

Все більша кількість свідомих батьків прагне купувати одяг для немовлят українських виробників. І це не дивно, адже відсутність посередників дозволяє не тільки заощадити, але і зменшити ризик покупки неякісного товару.

Так як діти ростуть швидко, деякі сім'ї навіть купують одяг для новонароджених оптом, щоб надалі витрачати менше часу на шопінг. До того ж оптові закупівлі дозволяють отримати додаткові знижки.

Так, купуючи товари в інтернет-магазині «Міратекс», ви можете заощадити немало коштів при оптовій закупівлі. Це приваблює не тільки батьків, але й власників маленьких торгових точок. У нас ви можете купити якісний одяг для новонародженого недорого і швидко, адже наша компанія являється виробником дитячих речей.

Як же правильно обрати одяг для новонародженого малюка? Обов’язково враховуйте такі рекомендації:

  1. Склад тканини. Для новонароджених підходять тільки речі зі 100% бавовны. Це необхідна умова для нормального теплообміну і комфорту малюка. До того ж бавовна дуже м'яка, тому ідеально підходить для чутливої шкіри.
  2. Кольори. Уникайте яскравих забарвлень. Віддайте перевагу нейтральним пастельним тонам.
  3. Фурнітура. Купуючи одяг для новонародженого від виробника, віддайте перевагу речам з м'якими кнопками або зав'язками. Великі ґудзики та інші тверді елементи неприпустимі.
  4. Шви. Вони повинні бути виконані назовні і добре запрасовані.

Якщо купуєте одяг для немовляти на хрестини, можна обрати варіанти з гарними орнаментами та візерунками. Що стосується твердих елементів декору, краще їх уникати, аби малюк випадково не наніс собі шкоди.

Чому купувати одяг для немовлят у виробника вигідніше?

Якісний одяг для немовлят купити дешево мріють багато (якщо не всі) батьки. Однак це не дозволяє купувати китайські речі з сумнівним складом.

Альтернативою в цьому випадку є покупка речей безпосередньо у виробника. Це забезпечує наступні вигоди:

  • можливість купити недорогий одяг для немовлят оптом і отримати додаткові знижки;
  • впевненість у високій якості товару, адже виробник не буде ризикувати своєю репутацією;
  • великий вибір речей на будь-який сезон.

До того ж покупки онлайн дозволяють обрати одяг у зручний час и замовити доставку в будь-яке місто. Більше не потрібно витрачати час на походи по магазинах.

Щоб купити одяг для новонароджених в Україні від виробника, заходьте в наш каталог, обирайте потрібні речі и оформлюйте заказ. Ми співпрацюємо як з роздрібними, так і з оптовими покупцями. Гарантуємо високу якість товару та оперативну доставку в будь-яке місто.